Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

ABONENTNÍ KLUB podzim 2024

Abonentní klub CEKUS Chotěboř * PĚT divadel za PĚT měsíců

V nové divadelní sezóně jsme pro vás připravili opět pět divadelních představení Abonentního klubu CEKUS Chotěboř. Pořiďte si abonentní vstupenku s předstihem a zarezervujte si své vlastní sedadlo na celou podzimní sezónu 2024.


Za zvýhodněnou vstupenku zaplatíte v rámci abonmá 2400 Kč.

Cena abonentního vstupného na divadelní představení: 480 Kč
Cena klasického vstupného na divadelní představení: 550 Kč

Od 2. dubna 2024 zahajujeme prodej abonentních vstupenek pro stávající předplatitele s garancí místa z abonmá jaro 2024, k dostání pouze v Informačním centru Chotěboř, průkazy AK jaro 2024 nutné přinést s sebou.
Od 15. dubna 2024 pokračujeme s prodejem abonentních vstupenek pro nové předplatitele až do odvolání. Změna programu je vyhrazena. (15. května 2024 zahajujeme volný prodej zbylých vstupenek na jednotlivá divadelní představení.)

Abonentní vstupenka je přenosná. Pokud se nemůžete na představení dostavit, lze poskytnout svou abonentku příbuzným nebo známým.

Začátek všech představení: 19:00
Místo konání: Kino Chotěboř

Sedadlo si vyberte z plánku kinosálu. Výběr pro nové předplatitele bude omezený, protože jsme zavedli novinku pro stávající držitele abonentních průkazů, jelikož si vážíme jejich věrnosti. Ti, kteří budou chtít navázat na další abonentní cyklus, mají garantováno své oblíbené místo.