Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

VELIKONOČNÍ „KRASLENÍ“

Vážení a milí přátelé, kolegové a kolegyně, hybatelé veřejným děním, obracím se na Vás s následující prosbou a výzvou ! 

V rámci boje proti trudomyslnosti jsme se rozhodli vyzdobit velikonočně náměstí v Chotěboři.  Potřebujeme k tomu hromadu nadšenců a k tomu neméně velkou hromadu vesele barevných vajíček- vejdumků nebo i větších skořápek, kterými bychom dílo dovedli do konce. Obracím se tedy na Vás: pedagogy, spolkaře, pedagogy volného času a vedoucí, rodiče a prarodiče s prosbou/ výzvou,  kterou byste třeba mohli využít i v pracovních činnostech s dětmi  nebo svými klienty.  

1. Výzva pro výtvarníky:  Namalujte, vybarvěte, odekorujte vajíčko/vajíčka a doneste na podatelnu městského úřadu  nebo do kanceláře CEKUS. 

2. Výzva pro kuchaře a kuchařky: Jestli nemalujete, nevadí! Oceníme i vyfouklá vajíčka, vejdumky nebo skořápky, které nám přinesete nebo si je na základě domluvy vyzvedneme.

podatelna MÚ: PO 08:00 – 11:30 hod. 12:15 – 17:00 hod., ST 08:00 – 11:30 hod. 12:15 – 17:00 hod.

kancelář CEKUS, budova kina, 1. patro: PO- ČT 08:00 – 15,30 hod. PÁ 8,00 – 14,00 hod. To vše do 22.3.2021, abychom pak stihli vyzdobit náměstí. 

Co Vám můžeme nabídnout a slíbit ? Kromě prima pocitu z účasti na projektu, který určitě budete mít po celou dobu Velikonoc a ještě dlouho po nich :-), zveřejníme jména všech účastníků a pomocníků, spolků a skupin, dle množství kraslic se můžeme domluvit i na větší prezentaci přímo na náměstí, v ECHO …

Někdo proti trudomyslnosti hází míčem, my budeme malovat vejce 🙂