Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

JARO 2022- připravujeme

BOSÉ NOHY V PARKU

Neil Simon

Osoby a obsazení: VIKTORIE Bratterová: Anna Kameníková (Linhartová) Karolína Vágnerová PAVEL Bratter: Radúz Mácha 
ESTER Banksová:  Veronika Freimanová 
HEKTOR Velasco:  Rudolf Hrušínský 
Překlad a režie:   Kateřina Iváková

Kostýmy:   Anna Kameníková (Linhartová) 
Výtvarná spolupráce:  Renáta Štefková
Inspice: Karolína Vágnerová
Technická spolupráce: Lubomír Loubal, Jiří Beneš, Aleš Hanzlíček, Petr Mrázek, Václav Skalník Produkce: Agentura HARLEKÝN

Romantická komedie nejen o lásce.
I to nejšťastnější manželství prochází občas zkouškou ohněm …

Líbánky skončily. Mladí novomanželé Viktorie a Pavel se vydávají na dlouhou trať každodenní manželské rutiny a začínají si budovat společné hnízdečko lásky. Jde o to, jak přežít první společnou noc v nezařízeném maličkém bytě v pátém poschodí bez výtahu, kde není ani postel a kam zatéká a fičí a nefunguje topení. Jak vůbec přežít vztah a život ve dvou, když protiklady se, jak známo, přitahují?

Zatímco ona řeší špagety s úžasnou omáčkou z mořských plodů připravené v krajkovém negližé, jeho vzrušuje spíš právnický případ, který mu jako začínajícímu advokátovi svěřili. Do příběhu mladých novomanželů brzy vstupuje jejich soused, exotický sukničkář Hektor, a Viktoriina konzervativní matka Ester, která znovu zahoří mateřskou láskou. Manželství zažívá opravdový křest ohněm.

Bosé nohy v parku nabízí úžasnou podívanou na první novomanželské trable, které jsou podány s vtipem a nadhledem a divák se baví od začátku až do konce.

Divadelní hru Neila Simona možná znáte z filmového zpracování s Jane Fondovou a Robertem Redfordem.