Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

ANNA K. V CHOTĚBOŘI

ANNA K. PŘIJEDE DO CHOTĚBOŘE: Světlo rozezní sokolovnu a emoce nebudou chybět

Koncerty. Kulturní akce, které lidé během karantény postrádali ze všech nejvíc. Od loňského roku je tak už nikdy nebudeme brát jako samozřejmost. O to víc bychom měli využít příležitostí a rozhodně si nenechat koncert ANNY K. ujít!

ANNA K. je zpěvačka, která svou pěveckou kariéru zahájila první deskou v roce 1993. Od té doby jich vydala dalších deset a dvakrát zvítězila v Ceně Anděl. Aktuálně je nominována v Žebříčku Music Awards. 

Deska Světlo je jejím posledním albem vycházející v březnu roku 2017. Pro svou spolupráci si vybrala například legendární duo Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka nebo Jan P. Muchowa, který stál za přelomovou nahrávkou ANNY K. Nebe. „Ani nic převeselého či depku nehledejte. Spíš mám ráda melancholii a dramatičnost, miluju písničky dojemné tak, že se mi stahuje krk, když je zpívám,“ popisuje Světlo na svém webu. Mezi jedenácti skladbami najdete vedle dojemných písniček i rockové nebo elektroniku. Na albu se podíleli významní britští producenti Steve Lyon nebo Jay Reynolds.

V rámci Světla ANNA K. uspořádala turné napříč celou Českou republikou. Na Vysočině se však objeví pouze dvakrát. Na začátku září navštívila Žďár nad Sázavou a druhým koncertním městem se stane Chotěboř. 

Ve čtvrtek 4. listopadu si přijďte do sokolovny užít večer společně s ANNOU K.

Prodej a rezervace vstupenek na ZDE nebo v Informačním centru Chotěboř.

Těšíme se na vás!

CEKUS Chotěboř