Festival jídla a pití Chotěboř 2024 & soutěž o nejoblíbenější stánek !!!POZOR ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ!!! NOVĚ SOKOLOVNA CHOTĚBOŘ
Tato akce již skončila
-
Datum
14. 9. 2024
-
Začátek akce
11:00
-
Sokolovna Chotěboř
Tyršova 712, 583 01 Chotěboř
vstup volný
Návštěvu potvrdili kuchařští profesionálové:
VÁCLAV FRIČ
Jeden z našich nejuznávanějších současných kuchařů a velký milovník a popularizátor klasické české kuchyně. Přesvědčí vás, že i v této zdánlivě tradiční disciplíně lze stále objevovat nové obzory.
CHEF FÉNIX
„Srdcem gastronaut“
Spoluzakladatel a majitel značky Food Addictors a gastro chef.
Umělec a rapper, influencer, gastro kouč a organizátor motivačních programů pro mladé kuchaře.
Vaří na food festivalech a předvádí live cooking shows.
Připravena je pro vás nenáročná soutěž. Stačí, když vyberete stánek, který vás osloví a pak budete ochotni nám poskytnout zpětnou vazbu. Co si pod tím máte představit? Najděte stanoviště INFORMACÍ, zde obdržíte hlasovací lístek a svůj hlas přidělte svému favoritovi. Další informace viz přiložený plakát.
Doprovodný program nabídne vystoupení Hniličkova smyčcového tria, Heidi Janků a akci uzavře kapela Rimortis (v ní hraje na kytaru Chotěbořák Martin Čermák;-). Těšit se můžete na barevnou barmanskou podívanou.
Přidružený program, který proběhne od 13:00 do 17:00 v prvním patře sokolovny, představí volnočasové možnosti v Chotěboři formou Workshopu mimoškolních aktivit a sportu.